fbpx
Connect with us

חדשות

הבנייה בדימונה מתפתחת: פרויקט נדל״ן ענק בהיקפו יוצא לדרך בשכונת ממשית

נגב ניוז

Published

on

חברת גשם החזקות מודיעה על תחילת שיווק "נוף בראשית" – פרויקט רחב היקף בעיר הדרומית שיכלול 545 יחידות דיור בתמהיל מגוון הכולל מגדלי מגורים, בנייני בוטיק, צמודי קרקע ועוד, החל מדירות ברות השגה ועד לבתים פרטיים עם בריכה. 

נוף בראשית יימכר בחציו במסגרת מחיר מופחת ובחציו בשוק החופשי. בשלב א' ישווקו 50 דירות בשני בניינים בני 10 קומות כל אחד, כאשר התמהיל כולל דירות 3 חדרים, 5 חדרים, וכן דירות גן ופנטהאוזים. בכל דירה חלל מרכזי מרווח ובו סלון ומטבח גדולים עם הפרדה ברורה בין החללים המרכזיים לשאר החדרים. בכל בית מרפסת, כאשר בדירות הפנטהאוזים שתי מרפסות בשטח כולל של 150 מ"ר – האחת בסלון והשנייה ביחידת ההורים. לכל היחידות ממ"ד, חניה ומחסן.

גשם החזקות זכתה במכרז ענק: תבנה מלון ברכסים

מחירי דירות ה-3 חדרים מתחילים ב-950 אלף שקל. הדירות גדולות ומרווחות במיוחד בגודל של 80-88 מ"ר + מרפסת של 8-12 מ"ר. דירות 5 חדרים יהיו בגודל של 120-125 מ"ר עם מרפסת של 14 מ"ר במחירים של החל מ-1,200,000 שקל.

בנוסף לתחילת שיווק הפרויקט, חברת גשם החזקות זכתה בימים האחרונים במכרז של מינהל מקרקעי ישראל להקמת מתחם דיור מוגן בשכונת השחר בעיר. החברה תשלם סכום של 2.9 מיליון שקל ובנוסף הוצאות פיתוח בגובה של 15 מיליון שקל למתחם. החברה תקים 200 יח"ד דיור מוגן בשטח כולל של כ-15 אלף מ"ר.

דימונה לובשת שמלת בטון ולא מפסיקה לבנות.

השכונה החדשה ממשית מוקמת מאפס על צלע הר ומוקפת בנוף מדברי בראשיתי. ממשית עתידה לאכלס משפחות צעירות שיגיעו הן מיישובי הסביבה ויבחרו בדימונה בשל איכות החיים בשכונה והקהילתיות שלה, מערכת החינוך המובילה והטבות המס המשמעותיות לתושבים, והן על ידי משפחות של תושבי המרכז שיעברו לדרום בשל מעבר בסיסי צה"ל וחברות הייטק וסייבר, ויעדיפו את דימונה על פני אופציות אחרות בשל פיתוחה של השכונה החדשה, המרחבים והנוף, והטבות המס שיכולות להסתכם באלפי שקלים לחודש לכל משפחה. 

לצד מעבר של משפחות לשכונה החדשה היא גם צפויה לקרוץ למשקיעים ממספר סיבות – ראשית מחירי הנדל"ן הנמוכים משמעותית ביחס למרכז, שנית התוכניות הגדולות לפיתוח האזור בהשקעה נרחבת אשר מקודמות על ידי הממשלה והמעבר המתקרב של בסיסי צה"ל משמעותיים לאזור, ושלישית היצע של דירות קטנות הקורצות למשקיעים ומבוקשות על ידי שוכרים. 

לדברי שמגר ואקנין, מנכ"ל משותף ובעלים בחברת גשם החזקות, "דימונה היא עיר העתיד של הדרום, עם פיתוח רחב היקף והשקעה מרובה. היתרונות למגורים והשקעה הם רבים: שכונות חדשות הנבנות מאפס עם מלאי דירות חדשות, שיפור בתחבורה ובנגישות, קרבה למוקדי בילוי ופנאי וכמובן הטבת מס למתגוררים ביישוב. השכונות החדשות בעיר יהוו בית לאוכלוסייה המחפשת קהילתיות ואיכות חיים, בנוף פראי וראשוני ובמחירים ברי השגה".

גשם החזקות, בבעלות יוסי מזרחי ושמגר ואקנין, היא חברה יזמית ומבצעת בסיווג ג'5 הגבוה ביותר, הפועלת בכ-25 ערים ברחבי ישראל, בתחומי המגורים, מסחר, תעסוקה ומלונאות. החברה שיווקה במהלך 2021 למעלה מ-1,000 יח"ד ברחבי הארץ ומדווחת על מכירות של 1.259 מיליארד שקל, וכיום בונה ומתכננת למעלה מ-11,000 יח"ד בבנייה חדשה, מחיר למשתכן ושוק חופשי, וכן פעילות נרחבת בתחום ההתחדשות העירונית. גשם החזקות פועלת בפריסה ארצית נרחבת בין היתר בתל אביב, ירושלים, חולון, בת ים, חדרה, אשקלון, אור יהודה, דימונה, נשר, עכו, נהריה, רכסים, קרית טבעון, עתלית, קרית מוצקין ועוד.

פרסומת

קטגוריות

תגיות

תפריט נגישות